Świętokrzyska Giełda Projektów

10 października 2016
Świętokrzyska Giełda Projektów

22 listopada 2016 r. o godzinie 11.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na Świętokrzyską Giełdę Projektów, która odbędzie się w ramach konferencji podsumowującej pierwszy rok realizacji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej.

Do udziału zapraszamy osoby działające w obszarze kultury – animatorów, edukatorów, nauczycieli, pracowników domów kultury, muzeów i bibliotek, aktywistów NGO’sów, a także niezależnych animatorów z terenu województwa świętokrzyskiego. Szczególnie gorąco zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami wszystkich realizujących projekty animacyjne, edukacyjne, artystyczne i społeczne.

Celem spotkania jest stworzenie dla Was przestrzeni sprzyjającej wymianie doświadczeń i informacji związanych z realizacją projektów wspierających edukację kulturową. Chcemy ułatwić dialog pomiędzy środowiskiem osób doświadczonych w korzystaniu z zewnętrznych źródeł finansowania a praktykami oferującymi fachowość w działaniach z zakresu edukacji kulturowej. Pragniemy zwrócić uwagę na dotychczas zrealizowane w naszym województwie przedsięwzięcia – tzw. dobre praktyki. Działania te mogą stać się nie tylko źródłem inspiracji, ale także zaczątkiem współpracy pomiędzy uczestnikami Świętokrzyskiej Giełdy Projektów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do udziału w części spotkania poświęconej podsumowaniu pierwszego roku realizacji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej, który realizowany jest w ramach programu NCK Bardzo Młoda Kultura.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest nadesłanie właściwego formularza zgłoszeniowego na adres: akademia@wdk-kielce.pl bądź na nr faksu: 41 36 18 381.
Na zgłoszenia uczestników Świętokrzyskiej Giełdy Projektów oczekujemy do 8 listopada 2016 r. (poniżej formularz zgłoszenia uczestnika – załącznik nr 1).
Na zgłoszenia autorów projektów do oczekujemy do 25 października 2016 r. (poniżej formularz zgłoszenia projektu – załącznik nr 2). Organizator zastrzega sobie prawo wyboru proponowanych zgłoszeń. Z autorami wybranych projektów skontaktujemy się telefonicznie.

Świętokrzyska Giełda Projektów oraz konferencja podsumowująca realizowane są w ramach projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej. Projekt realizowany jest w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura.

formularz-zgloszeniowy-uczestnika

formularz-zgloszenia-projektu