Zakończyliśmy I etap konkursu regrantingowego

Zakończyliśmy I etap konkursu regrantingowego

Do I etapu konkursu zgłoszono ostatecznie 26 projektów stworzonych przez uczestników warsztatów Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej. Po dokonaniu analizy wszystkich projektów, Jury w składzie: Barbara Zamożniewicz – rzecznik młodzieży, doradca Marszałka ds. młodzieży, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Joanna Kowalska – zastępca dyrektora Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach oraz Karolina Opałko – asystent koordynatora projektu ŚAEK, główny instruktor Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach – sekretarz Jury, wybrało 16 tych, które uzyskały najwyższe oceny. Pełna lista zakwalifikowanych projektów dostępna w załączniku.

Wyselekcjonowanie 16 najwyżej ocenionych projektów to pierwszy etap konkursu regrantingowego. Przed nami kolejny, w którym wyłonione zostaną najlepsze projekty, które uzyskają dotację na ich realizację. Autorzy wszystkich zakwalifikowanych do II etapu wniosków będą mogli wziąć udział w warsztatach, które pomogą opracować pełną wersję wniosku, potrzebną do realizacji projektu w II etapie. Termin składania wniosku zawierającego rozwinięcie przyjętego na pierwszym etapie zgłoszenia mija 19 czerwca 2017 r. o godz. 15.00. Wypełnione formularze należy składać w siedzibie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce, w wersji papierowej i  elektronicznej.

Konkurs regrantingowy jest jednym z elementów programu Bardzo Młoda Kultura, realizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach, finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury i Województwo Świętokrzyskie.

Protokół posiedzenia komisji dostępny w linku poniżej:

Protokół komisji konkursowej