SPOTKANIE INFORMACYJNE ŚAEK 2018!

25 lutego 2018
SPOTKANIE INFORMACYJNE ŚAEK 2018!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, inaugurujące trzeci rok realizacji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej.

Spotkanie odbędzie się w piątek 2 marca 2018 roku o godzinie 10.00 w Sali Kominkowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Poświęcone będzie przede wszystkim działaniom zaplanowanym w ramach ŚAEK na 2018 rok. Opowiemy o warsztatach edukacyjnych i konkursie regrantingowym. Zapraszamy również na warsztat pt. “Współpraca międzysektorowa budowana na zasobach”, który poprowadzi znany z poprzednich edycji ŚAEK Jacek Gralczyk.

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych – animatorów kultury, nauczycieli, pracowników ośrodków kultury, bibliotek, muzeów, stowarzyszeń, a także niezależnych animatorów.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Natomiast uczestnictwo w warsztatach również jest bezpłatne, lecz wymaga zgłoszenia za pomocą załączonego formularza. Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Poniżej znajdą Państwo link do zgłoszenia:

http://saek.pl/wp-content/uploads/2018/02/zgłoszenie.docx