Zapraszamy do konkursu regrantingowego!

25 kwietnia 2018
Zapraszamy do konkursu regrantingowego!

Za nami większość warsztatów tegorocznej edycji Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej realizowanej w ramach ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura Narodowego Centrum Kultury współfinansowanego przez Województwo Świętokrzyskie. Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach wszystkim uczestnikom, wykładowcom i opiekunom.

Spotkania w trzeciej odsłonie projektu realizowaliśmy równolegle w 5 powiatach województwa świętokrzyskiego: kieleckim, koneckim, pińczowskim, sandomierskim i starachowickim. Udział w nich pozwolił uczestnikom wzbogacić dotychczasową wiedzę i zdobyć nowe, cenne doświadczenia, które mamy nadzieję zaprocentują w przyszłości.

Warsztaty odbywające się w ramach ŚAEK certyfikuje Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, a dokumenty uczestnictwa zostaną przesłane w ciągu najbliższych 2 tygodni do instytucji, w których odbywały się warsztaty w każdym z powiatów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników warsztatów do udziału w konkursie regrantingowym. Zachęcamy do tworzenia partnerstw międzysektorowych, poszukiwania nowych kontaktów i kierunków działań w ramach edukacji kulturowej.

W załącznikach dostępne są wszystkie dokumenty potrzebne w procesie konkursowym. Zapraszamy również do śledzenia naszej strony www.saek.pl  oraz  www.wdk-kielc.pl, gdzie znaleźć można dokumentację i pomysły zrealizowane w latach 2016-2017.

 

Życzymy wielu inspirujących pomysłów i owocnej pracy 🙂

 

Załączniki:

SAEK Regulamin regrantingu 2018

Umowa regrantingowa – wzor 2018

zał 1 formularz zgloszeniowy na 1 etapie – 2018

zał 2 formularz zgloszeniowy na 2 etapie 2018

zał 3 preliminarz kosztow na 2 etapie – 2018

zał 4 formularz sprawozdawczy 2018

zał 5 zestawienie faktur 2018