Znamy szczegółowy harmonogram Świętokrzyskiej Giełdy Projektów

16 sierpnia 2018
Znamy szczegółowy harmonogram Świętokrzyskiej Giełdy Projektów

Właśnie poznaliśmy szczegółowy harmonogram Świętokrzyskiej Giełdy Projektów. Zachęcamy wszystkich autorów projektów edukacyjno-kulturowych o przesłanie zgłoszenia w terminie do 7 września br. Z kolei wszyscy uczestnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji realizować projektu w ramach ŚAEK, proszeni są o przesłanie formularza do 15 października br.

Podczas Świętokrzyskiej Giełdy Projektów, która odbędzie się 26 października odbędzie się uroczyste podsumowanie trzyletniego projektu „Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej”. Do podzielenia się swoimi inicjatywami zapraszamy animatorów, nauczycieli, instruktorów – wszystkich tych, którzy realizują projekty kulturalno-edukacyjne oraz wszystkie osoby które chciałyby zaprezentować własne działania animacyjne i kulturowe.

Projekt “Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej” realizowany jest przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura. Projekt współfinansowany jest przez Województwo Świętokrzyskie.

Zrealizowałeś ciekawy projekt? Szukasz inspiracji na działanie animacyjne? A może poszukujesz partnerów lub źródła finansowania dla swojego pomysłu?

Zgłoś się do nas już teraz!

Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: akademia@wdk-kielce.pl lub telefonicznie: 41 36 55 133. Więcej informacji dotyczących zgłoszeń i szczegółowy harmonogram ŚGP dostępne w załączniku poniżej:

 

ŚAEK 2018_Program Giełdy