Warsztaty z tematyki wystąpień publicznych poprzedziły Świętokrzyską Giełdę Projektów

4 października 2018
Warsztaty z tematyki wystąpień publicznych poprzedziły Świętokrzyską Giełdę Projektów

W sobotę 22 września w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się szkolenie dla animatorów, którzy zgłosili się do udziału w Świętokrzyskiej Giełdzie Projektów. Bezpłatne szkolenie, które poprowadziła Dorota Nawrotek – akredytowany coach Izby Coachingu, trener grupowy, wykładowca akademicki, licencjonowany konsultant badania odporności psychicznej MTQ48, specjalistka w obszarze stylów przywództwa, dotyczyło wystąpień publicznych.

W trakcie warsztatów pod nazwą „Mów, a nie przemawiaj. Występuj w najlepszym stylu” uczestnicy poznali narzędzia, które sprawią, że ich wystąpienia będą nie tylko merytoryczne ale i pozostawią niezapomniane wrażenia. Animatorzy zapoznali się z najważniejszymi elementami dobrego wystąpienia i prezentacji. Prowadząca podczas szkolenia podkreślała, w jaki sposób wykorzystywać swoje naturalne atuty podczas wystąpień publicznych.

Z opinii uczestników sześciogodzinne warsztaty okazały się niezwykle pomocne i z całą pewnością pozytywnie wpłyną na treści, jakie uczestnicy będą prezentować podczas Świętokrzyskiej Giełdy Projektów, która odbędzie się 26 października w ramach Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej.