• Sandomierskie Centrum Kultury – kolejnym partnerem ŚAEK!
 • Miło nam powitać Sandomierskie Centrum Kultury w gronie placówek współpracujących z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach w ramach działań Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej. Wczoraj obie instytucje podpisały umowę partnerską dotyczącą współpracy w ramach programu Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

  W trzeciej edycji programu, Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej oprócz powiatu kieleckiego zagości w kolejnych: koneckim, pińczowskim, starachowickim i właśnie sandomierskim. Przed nami rok pełen wyzwań ale wspólnie z tegorocznymi partnerami na pewno uda nam się dobrze zrealizować zaplanowane działania i osiągnąć wyznaczone cele.

 • Starachowickie Centrum Kultury w gronie partnerów ŚAEK!

  Po Sandomierskim Centrum Kultury, które nie tak dawno podpisało umowę partnerską z Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach, jako operatorem Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej, tym razem przyszedł czas na  kolejna placówkę, która znalazła się w gronie instytucji współpracujących z WDK w ramach działań ŚAEK. Obie instytucje podpisały umowę partnerską dotyczącą współpracy w ramach programu Bardzo Młoda Kultura realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

  Przypominamy, że w trzeciej edycji programu, Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej oprócz powiatu kieleckiego zagości w kolejnych: koneckim, pińczowskim, starachowickim i właśnie sandomierskim. Przed nami rok pełen wyzwań ale wspólnie z tegorocznymi partnerami na pewno uda nam się dobrze zrealizować zaplanowane działania i osiągnąć wyznaczone cele. Już w najbliższy piątek startują bowiem pierwsze warsztaty!

 • Świętokrzyska Giełda Projektów

  22 listopada 2016 r. o godzinie 11.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na Świętokrzyską Giełdę Projektów, która odbędzie się w ramach konferencji podsumowującej pierwszy rok realizacji projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej.

 • Konwent Edukatorów Kultury
 • Blisko sześćdziesiąt osób spędziło dwa dni w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej podczas odbywającego się tam Konwentu Edukatorów Kultury- spotkania zainicjowanego w ramach Świętokrzyskiej Akademii Edukacji Kulturowej. Spotkanie to było kolejnym etapem w realizacji założeń programu „Bardzo Młoda Kultura”

 • Zapraszamy na Konwent Edukatorów Kultury
 • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, w ramach projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej, serdecznie zaprasza na KONWENT EDUKATORÓW KULTURY, który odbędzie się w dniach 30 września – 1 października w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej.